Chmielowe Życzenia Wielkanocne

Chmielowe Życzenia Wielkanocne 2020

Czas czytania: około 2 min

Wygląda na to, że tegoroczne Święta Wielkanocne przejdą do historii. Szalejący wirus oraz decyzje władz państwowych zmuszają nas do tego, aby świętować wyłącznie w gronie najbliższych.

 

Mówiąc inaczej, praktycznie rzecz biorąc wyłącznie w gronie domowników. Cóż poradzić? Takie czasy. Nie chciałbym się zagłębiać za bardzo w kwestie polityczne. Nie jestem też wirusologiem.

 

W związku z czym kwestie wirusowe też wypada mi pominąć.

 

Pozwolisz, że skupię się na tym czego ten wpis dotyczy. A mianowicie na Świętach Wielkiej Nocy. Na pewno będą to Święta wyjątkowe, tak najlepiej jest o tym myśleć.

 

Postanowiłem, że zamiast rozpaczać, że Wielkanoc w tym roku będzie taka czy owaka, trzeba patrzeć na to optymistycznie. Postaram się wykorzystać ten czas, aby się wyciszyć, poukładać myśli.

 

Może poczytam książkę, może trochę więcej porozmawiam z Bogiem.

 

Może się do mnie przyłączysz? Jeśli masz możliwość posiedź za domem albo na balkonie. Wyłącz radio i telewizor w trakcie wiadomości. Nie sprawdzaj newsów w internecie. 

 

Dobrze jest czasami oczyścić umysł. Szczerze mówiąc mnie już ta cała medialna narracja zaczęła trochę przytłaczać. Lepiej spędzić ten czas z bliskimi lub na rozmyślaniu.

 

W żadnym razie nie próbuję Ci nic narzucać, ale może to dobry pomysł 🙂

 

Ja ze swojej strony oraz całej mojej rodziny i osób współtworzących Szyszkę Chmielu z całego serca chciałbym życzyć Tobie oraz Twoim bliskim pogodnych, radosnych oraz przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkiej Nocy.

 

Niech Zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to, co jeszcze uśpione i ożywi to, co już martwe. Wesołego Alleluja!

 

A jeśli szukasz sposobu na urozmaicenie świątecznych jajek to posyp je sproszkowanym chmielem 😉 prawdziwa bomba dla prawdziwych hop headów!

Jeśli szukasz sposobu na urozmaicenie świątecznych jajek to posyp je sproszkowanym chmielem 😉 prawdziwa bomba dla prawdziwych hop headów! #jajkaPlusChmiel

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej