Programy Partnerskie

Chcielibyśmy mieć pewność, że wiesz iż ta strona internetowa przynosi zyski i chcemy, abyś wiedział dokładnie, jak generowane są te pieniądze.

 

Nasze treści są całkowicie bezpłatne i nie musisz niczego kupować. Nie są one jednak wolne od linków partnerskich. Możemy promować produkty innych firm, ale tylko w przypadku, gdy uważamy, że są absolutnie niesamowite i poprawią twoje życie!

 

Możemy polecić inne produkty za pośrednictwem naszego e-mail marketingu lub polecić je na blogu, ale tylko wtedy, gdy naprawdę wierzymy, że produkt lub oferta są w 100% tego warte. Nigdy nie będziesz spamowany przez nas bezużytecznymi i zawodnymi produktami.

 

Po kliknięciu w te linki i dokonaniu przez Ciebie zakupu możemy otrzymać niewielką prowizję bez żadnych dodatkowych kosztów po Twojej stronie. W ten sposób otrzymujemy rekompensatę za czas i energię przeznaczoną na publikowanie treści na stronie szyszkachmielu.pl

 

Chociaż znaczna większość wszystkich linków na tej stronie NIE jest linkami partnerskimi, należy założyć, że wszystkie linki, które opuszczają tę stronę i prowadzą na inną stronę, są linkami partnerskimi. Należy się spodziewać, że otrzymamy prowizję, jeśli podążysz za którymś z linków umieszczonych na tej stronie i dokonasz zakupu.

 

Ze swojej strony możemy zapewnić jednak, że promujemy lub udostępniamy tylko produkty i usługi, które zbadaliśmy, przetestowaliśmy, wierzymy w nie i / lub jesteśmy w 100% pewni, że skorzystają na tym nasi czytelnicy.

 

W skrócie, powinieneś założyć, że właściciel tej strony ma powiązanie partnerskie i / lub inne powiązania materialne z dowolnymi dostawcami towarów i usług, które mogą być tutaj omówione, i może otrzymać rekompensatę za wyświetlanie reklam lub rekomendowanie produktów lub usług lub udostępnianie linków do strony dostawcy.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konkretnego produktu, naszego związku z konkretną firmą lub tego wyjaśnienia powyższej polityki programów partnerskich, zawsze możesz wysłać do nas wiadomość e-mail na adres info@szyszkachmielu.pl​, a my z przyjemnością wyjaśnimy.