Chmielowe Życzenia Noworoczne

Chmielowe Życzenia Noworoczne 2021

Czas czytania: około 1 min

Będę z Tobą szczery. Nie jestem wielkim fanem imprez Sylwestrowych. Po prostu jakoś nie do końca pasuje mi ten koncept. Też tak czasem masz?

 

Że nie do końca jesteś w nastroju na całonocną imprezę?

 

Może to bierze się z faktu, że jeszcze nie zdążyłem odpocząć po Świętach a tu szykuje się kolejna posiadówa 🙂 sam do końca nie wiem. Już wiemy, że w tym roku noc Sylwestrowa będzie inna…

 

Nie znaczy to jednak, że nie lubię dnia 1-ego stycznia. Jest wręcz przeciwnie, pierwszy dzień Nowego Roku zawsze napawa mnie pozytywną energią.

 

Z optymizmem patrzę w przyszłość i nadchodzące szanse.

 

W związku z czym w z imieniu swoim, mojego rodzeństwa, rodziców i przyjaciół oraz wszystkich w jakikolwiek sposób związanych z Szyszką Chmielu chciałbym życzyć Tobie i Twojej rodzinie samych pomyślności w Nowym 2021 Roku oraz wytrwałości w realizacji wszystkich (lub chociaż kilku) postanowień.

 

A przede wszystkim, żeby ten Nowy Rok 2021 był przepełniony cudownym i aromatycznym chmielem w każdej postaci 😉 niech to będzie rok polskiego chmielu.

 

Chmielowego Nowego Roku!

 

Kto powiedział, że Nowy Rok nie może być chmielowy? Aby ten rok był przepełniony aromatycznym chmielem. Chmielowego Nowego Roku 2021! #hopHead

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej