Piwne Gry i Zabawy: Sławni Ludzie

Piwne Gry i Zabawy: Sławni Ludzie

Nareszcie gra, w której przyda się przeglądanie portali plotkarskich i przynajmniej kojarzenie znanych osobistości. Ale ostrzegam, że ta gra wcale nie jest prosta.

 

W dużym skrócie chodzi o to, że pierwsza osoba wymienia jakąś znaną osobę. Na przykład Robert Lewandowski. Następny gracz musi podać imię i nazwisko osoby, które zaczyna się na pierwszą literę nazwiska poprzedniego celebryty lub celebrytki.

 

W naszym przypadku byłoby to “L” czyli na przykład Leonardo di Caprio.

 

Kolejna osoba musi wymienić kogoś na “C”. Mógłby to być powiedzmy Carlos Santana. I tak dalej, i tak dalej… podczas zastanawiania się zawodnik musi spożywać swój napój.

 

Haczyk jest taki, że w tym czasie inni gracze mogą sami wymieniać znane osoby, które następnie nie mogą być użyte przez zawodnika, którego teraz jest kolejka.

 

Takie drobne utrudnienie 🙂

 

Uwaga: Tekst nie powstał, by zachęcać kogokolwiek do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Ma na celu jedynie pokazać, jakie zabawy są praktykowane na całym świecie.

#PiwnaGra "sławni ludzie" polega na wymienianiu sławnych ludzi z imienia i nazwiska. Następny gracz musi wymienić celebrytę, którego imię zaczyna się na pierwszą literę nazwiska poprzedniej znanej postaci 🙂 jest też jeszcze jeden haczyk...

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej