Piwne Gry i Zabawy: Ruletka

Piwne Gry i Zabawy: Ruletka

Ok, od razu przyznaję, że ta gra jest nieco okrutna i będzie wymagała późniejszego sprzątania… ale może akurat przypadnie Ci do gustu 😉

 

Sprawa jest prosta: musisz mieć kilka puszek piwa, co najmniej tyle ile jest osób chętnych do zabawy. Jeśli jest was tylko trójka to możecie zrobić dwie rundy, więc będziecie potrzebować 6 piw.

 

Jedna z tych puszek musi zostać solidnie wstrząśnięta.

 

Następnie zostaje ona wymieszana z pozostałymi puszkami. Każdy z graczy kolejno losuje jedną puszkę i musi otworzyć ją blisko twarzy. Już wiesz o co chodzi?

 

Taka piwna rosyjska ruletka. Jeśli trafi na tą wstrząśniętą puszkę to… no chyba wiadomo co się stanie 🙂 można to później jakoś koledze wynagrodzić, ale to już wasza w tym głowa.

 

Bawcie się dobrze i nie przesadzajcie z alkoholem!

 

Uwaga: Tekst nie powstał, by zachęcać kogokolwiek do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Ma na celu jedynie pokazać, jakie zabawy są praktykowane na całym świecie.

#PiwnaZabawa "ruletka" polega na wstrząśnięciu jednej z puszek piwa i wymieszaniu jej z innymi. Następnie każdy gracz losuje, aż jakiś nieszczęśnik wyciągnie i otworzy pechową puszkę. Przy samej twarzy 😉 #piwnaGra

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej