Piwne Gry i Zabawy: Pudełko zapałek

Piwne Gry i Zabawy: Pudełko zapałek

Do tej gry potrzebne jest pudełko zapałek. A dokładniej mówiąc pudełko po zapałkach. Zapałki nie są konieczne, potrzebna jest tylko zewnętrzna części opakowania.

 

Gra odbywa się w ten sposób, że opakowanie po zapałkach zostaje położone na ziemi, natomiast gracze próbują podnieść pudełko… za pomocą swojego nosa.

 

Brzmi to absurdalnie? W tym cała zabawa 🙂

 

Można to zrobić na klęczkach lub na czworaka, ale do podniesienia pudełka można wykorzystać tylko nos. Kto się przewróci musi wypić dwa łyki piwa i ma kolejną próbę.

 

Po drugiej nieudanej próbie wypada z gry. Zwycięzcą zostaje ten kto podniesie pudełko z najwyższej wysokości. Warto więc być rozciągniętym i zrobić to z pozycji stojącej.

 

Uważajcie jednak, żeby się nie przewrócić.

 

Zbyt duże ilości alkoholu przed grą również nie są wskazane.

 

Uwaga: Tekst nie powstał, by zachęcać kogokolwiek do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Ma na celu jedynie pokazać, jakie zabawy są praktykowane na całym świecie.

#PiwnaGra "pudełko zapałek" polega na podniesieniu pudełka zapałek... za pomocą swojego nosa 😉 używanie rąk jest zabronione. Chcesz się sprawdzić? Wygrywa ten kto podniesie pudełko z najwyżej wysokości.

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej