Piwne Gry i Zabawy: Podróżnicy

Piwne Gry i Zabawy: Podróżnicy

Jest to idealna piwa gra dla kogoś kto lubi podróżować. Co obecnie jest mocno utrudnione. Na czym polega? Na zgłębianiu piwnej kultury różnych stron świata.

 

Na początek trzeba wybrać lidera, kogoś kto będzie przewodnikiem. Każdy pub lub pokój, jeśli grasz w domu, reprezentuje inny kraj. Przewodnik zabiera uczestników wycieczki do kolejnych krajów.

 

A teraz sedno sprawy: podczas wizyty trzeba wypić lokalne piwo danego kraju.

 

Warto więc wcześniej odpowiednio się zaopatrzyć 😉 tak więc jeśli na liście krajów są Stany Zjednoczone, Szwecja i Rosja to kolejno może to być np.: Miller, Mariestads i Baltika.

 

Ewentualnie dla uproszczenia mogą to być piwa, które w jakikolwiek sposób kojarzą się z tymi miejscami. Na przykład American Pale Ale dla USA. 

 

A jeśli mieszkanie nie ma zbyt wielu pokoi to wystarczy podzielić je na sekcje 🙂

 

Miłej zabawy i pozostańcie bezpieczni! Nie podróżujcie zbyt dużo.

 

Uwaga: Tekst nie powstał, by zachęcać kogokolwiek do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Ma na celu jedynie pokazać, jakie zabawy są praktykowane na całym świecie.

#PiwnaZabawa "podróżnicy" polega na przemieszczaniu się między pokojami lub pubami, które reprezentują różne kraje. W każdym kraju należy spróbować coś lokalnego 😉 #piwnaGra

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej