Piwne Gry i Zabawy: Piwny Kozak

Piwne Gry i Zabawy: Piwny Kozak

Na pewno widziałeś pewne wyzwanie w TV, któremu poddawani są byli i obecni piłkarze polegające na kręceniu się w kółko nad piłką aby następnie oddać próbę strzału.

 

Nie trzeba chyba dodawać, że przeważnie wychodzi to średnio i zazwyczaj nie trafiają w bramkę 😉 otóż, możesz zrobić coś podobnego.

 

Będziesz potrzebował tylko kija od szczotki, a w zasadzie dwóch.

 

Zawodnicy dzielą się na dwie drużyny, każdy trzyma szklankę wypełnioną złotym płynem. Następnie na hasło “start” pierwszy z zawodników z każdej ekipy biegnie do kijów od szczotki.

 

Opiera czoło na jednym z nich i zaczyna się kręcić w kółko kilka razy. To była łatwa część, prawdziwym wyzwaniem jest powrót do swojej ekipy! Wtedy rusza kolejny zawodnik.

 

Wygrywa ta drużyna, która zrobi to najszybciej.

 

Przegrani stawiają kolejkę. Ale uwaga! Zachowaj ostrożność, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Możesz też spodziewać się rozlanych płynów na podłodze, więc lepiej zwinąć dywan…

 

Bawcie się dobrze i ostrożnie, nie przesadźcie z ilością.

 

Uwaga: Tekst nie powstał, by zachęcać kogokolwiek do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Ma na celu jedynie pokazać, jakie zabawy są praktykowane na całym świecie.

#PiwnaZabawa "Piwny Kozak" polega na jak najszybszym dobiegnięciu do wyznaczonego punktu i z powrotem. Haczyk polega na tym, że w owym punkcie trzeba zrobić kilka kółek opierając czoło na kiju od szczotki 😉 jest tu jakiś kozak? #domówka

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej