Piwne Gry i Zabawy: Klub Buffalo

Piwne Gry i Zabawy: Klub Buffalo

Były piwne gry i zabawy, były planszówki, były karty oraz kości. Ba, były nawet kapslorzutki! Dzisiaj pora na coś całkiem innego. Nie tyle piwną grę czy zabawę. Bardziej piwny pakt.

 

I nie taki, że umawiamy się z ziomkami, że pijemy tylko piwo kraftowe. Idzie to nieco dalej. W Stanach nazywa się to Buffalo Club i chodzi o to, żeby pić piwo tylko niedominującą ręką.

 

Kumpel złapany na trzymaniu piwa dominującą ręką musi…

 

Wypić do dna zawartość swojej szklanki, a jakże 😉

 

Generalnie to ten pakt, czy też jak kto woli gra, nigdy się nie kończy. Raz założony klub ma ważność całe życie. I myślę, że to piękna sprawa, bo tutaj bardziej chodzi o przyjaźń.

 

Czy istnieje polski odpowiednik? Nigdy się nie spotkałem, ale może masz pomysł na polską nazwę? Tak czy inaczej mnie osobiście koncept mega się podoba i spróbuję w swoim kręgu.

 

Na zdrowie i długich przyjaźni!

 

Uwaga: Tekst nie powstał, by zachęcać kogokolwiek do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Ma na celu jedynie pokazać, jakie zabawy są praktykowane na całym świecie.

#KlubBuffalo to umowa między przyjaciółmi, żeby zawsze do picia piwa wykorzystywać wyłącznie rękę niedominującą. W przeciwnym wypadku wymagane jest opróżnienie swojej szklanki 😉 #PiwnyPakt

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej