Piwne Gry i Zabawy: Kapslorzutki

Piwne Gry i Zabawy: Kapslorzutki

Piwo i rzutki to związek jak Romeo i Julia. Albo jak yin i yang. Albo jak Jordan i Pippen. Na pewno wiesz co mam na myśli. Rzutki doskonale uzupełniają każde wyjście na piwo. To klasyka rozrywki.

 

Od razu przepraszam wszystkich zapaleńców, którzy wolą używać określenia darty. Może i brzmi bardziej poważnie, ale osobiście wolę swojską wersję. Ale wracając do tematu.

 

Czy dałoby się pójść o krok dalej w tym związku?

 

Co jeśli można by jeszcze bardziej połączyć piwo i rzutki? Tak żeby z rzutek powstała prawdziwie piwna gra. Wydaje się, że takie pytanie zadali sobie twórcy gry “Bottlecap Darts”.

 

Aż chciałoby się powiedzieć “idealna gra nie istnie…” – a jednak istnieje 😉 Kapslorzutki składają się ze specjalnie przygotowanej tarczy do gry oraz pistoletu na kapsle. Więc nie do końca są to rzutki, bardziej strzelanie do celu.

 

Ale kto by się tym przejmował.

 

Ta gra jest po prostu świetna! W zależności od tego w jakie pole uda się trafić zadanie może polegać na wzięciu łyka albo wybranie osoby do wzięcia łyka. Albo dwóch.

 

Są też pola z innymi zadaniami, a w środku tradycyjny bullseye. No może nie do końca tradycyjny, bo oznacza konieczność (lub przyjemność) wypicia całego piwa.

 

Dobra zabawa gwarantowana.

 

A jeśli nie chcesz wydawać 100 dolców na grę to możecie po prostu przypisać swoje własne znaczenie różnym polom na tradycyjnej tarczy do dartów.

 

Tak czy inaczej bawcie się bezpiecznie!

 

Uwaga: Tekst nie powstał, by zachęcać kogokolwiek do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Ma na celu jedynie pokazać, jakie zabawy są praktykowane na całym świecie.

Piwna gra #Kapslorzutki to gra stworzona z połączenia rzutek i kapsli z butelek. Składa się ona ze specjalnie przygotowanej tarczy do gry oraz pistoletu na kapsle. W wersji budżetowej można przypisać swoje własne znaczenie różnym polom na tradycyjnej tarczy do dartów #rzutki

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej