Piwne Gry i Zabawy: Drink-A-Palooza

Piwne Gry i Zabawy: Drink-A-Palooza

Piwne gry i zabawy można spotkać w różnych formach i kształtach, dosłownie pod każdą postacią. Mogą to być planszówki, gry karciane, śpiewane, sprawnościowe i też humorystyczne.

 

Klasyką gatunku jest zapewne Piwny Ping Pong. Doskonale znany z amerykańskich filmów, ale i chętnie uprawiany także w Polsce. Gra ta posiada zresztą wiele odrębnych wariacji.

 

Wybór piwnych gier i zabaw jest całkiem pokaźny.

 

Do tej pory opublikowaliśmy ponad 30 pomysłów na lepszą zabawę podczas domowej posiadówy i na tym nie koniec. Na pewno każdy z nas ma gry, które podobają mu się bardziej a inne mniej.

 

No właśnie. A co jeśli nie masz ochoty grać w grę, w której jesteś kiepski? Albo po prostu jej nie lubisz? Dzisiaj chciałbym przedstawić pewnego rodzaju alternatywę do… kilku różnych gier.

 

Drink-A-Palooza to gra, która łączy w sobie cały szereg gier.

 

Moim zdaniem każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Są tu elementy Lawiny, Pucharu Króla, Piwnej Piłki, gier grupowych i karcianych oraz typowych planszówek. Bardzo fajna kombinacja.

 

I co jeszcze ważniejsze, kostka pozwala na płynne przechodzenie pomiędzy grami. Na pewno nikt się nie będzie nudził i będzie miał okazję się wykazać 😉 

 

Tradycyjnie już – nie grajcie zbyt intensywnie!

 

Uwaga: Tekst nie powstał, by zachęcać kogokolwiek do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Ma na celu jedynie pokazać, jakie zabawy są praktykowane na całym świecie.

 

#PiwnaGra "Drink-A-Palooza" zawiera elementy Lawiny, Pucharu Króla, Piwnej Piłki, gier grupowych i karcianych oraz typowych planszówek. Bardzo fajna kombinacja. #domówka

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej