Piwne Gry i Zabawy: Ciuciubabka

Piwne Gry i Zabawy: Ciuciubabka

Zasad gry w ciuciubabkę chyba nikomu nie trzeba przedstawiać 🙂 co więcej, może to być fajny powrót do dzieciństwa. Oczywiście w odrobinę zmienionej wersji.

 

I żeby była jasność nie jest to gra dla dzieci! Dokładnie tak jak podczas regularnej zabawy w ciuciubabkę będzie potrzebna jakaś chusta lub szalik do zawiązania oczu.

 

Gracze muszą zostać podzieleni na dwie grupy.

 

Na końcu pomieszczenia ustawiamy stolik z piwem. W ilości odpowiadającej liczbie graczy. Osoba z zawiązanymi oczami z każdej drużyny musi dostać się do stolika i złapać dla siebie piwo.

 

Cała trudność polega na tym, że wcześniej gracz musi się obrócić dookoła 10 razy.

 

Chyba najlepiej, żeby to były puszki, bo butelki mogą być ryzykowne. A już na pewno nie powinny to być kubeczki czy szklanki. Pozostali gracze mogą nawigować ciuciubabkę.

 

Następnie w bój posyłana jest kolejna osoba. Wygrywa ta drużyna, która najszybciej zbierze wszystkie piwa. Nie podbieramy piw drużyny przeciwnej 😉 przegrani stawiają kolejkę.

 

Tradycyjnie udanej zabawy i nie przesadzajcie z ilością!

 

Uwaga: Tekst nie powstał, by zachęcać kogokolwiek do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Ma na celu jedynie pokazać, jakie zabawy są praktykowane na całym świecie.

#PiwnaZabawa "ciuciubabka" polega w dużej mierze na tym samym co tradycyjna odmiana tej gry. Z tym wyjątkiem, że gracz musi dotrzeć do stolika z napojami, a pozostali gracze mogą nawigować ciuciubabkę 😉 #piwnaGra

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej