Piwne Gry i Zabawy: Brew Ha Ha!

Piwne Gry i Zabawy: Brew Ha Ha!

Ok, dzisiejsza gra będzie trochę inna niż zwykle. Przeważnie są to gry i zabawy, które nie wymagają niczego oprócz piwa i ewentualnie kostki do gry lub talii kart.

 

Takie gry są rzecz jasna najlepsze, ale trochę urozmaicenia jednak nie zaszkodzi 😉 zwłaszcza jeśli mowa o… grze planszowej! Nie wiem czy jesteś fanem, ale dla mnie piwo i planszówki to idealne połączenie.

 

A tutaj połączenie jest dosłowne.

 

Brew Ha Ha to piwna planszówka, na którą natknąłem się przy okazji przeglądania Amazona. Najfajniejsze w niej jest to, że należy zaopatrzyć się w wiele różnych piw, które gracze będą testować.

 

Następnie przy użyciu kart, które zostały im przydzielone muszą stworzyć swój własny adekwatny, śmieszny albo po prostu absurdalny opis piwa, które właśnie spróbowali.

 

Dobra zabawa gwarantowana!

 

Na koniec kiedy wszystkie piwa już zostały spróbowane nie pozostaje nic innego jak ocenić wszystkich graczy tak jakby sami byli piwem 🙂 

 

Jedyny problem to taki, że nie udało mi się tej gry znaleźć w Polsce. Można ją zamówić tylko w Stanach, a wysyłka nie będzie tania. Jeśli jednak macie kogoś kto mógłby wam ją wysłać lub przywieźć to polecam.

 

Naprawdę kapitalna sprawa. Grajcie odpowiedzialnie.

 

Uwaga: Tekst nie powstał, by zachęcać kogokolwiek do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Ma na celu jedynie pokazać, jakie zabawy są praktykowane na całym świecie.

#PiwnaGra "Brew Ha Ha!" to nic innego jak #piwnaPlanszówka. Tak jakby piwo i planszówki nie były same w sobie idealnym połączeniem 😉 ale tutaj piwo gra pierwsze skrzypce i im więcej różnych tym lepiej. Przy użyciu kart trzeba stworzyć opis tego piwa, najlepiej śmieszny...

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej