Piwne Gry i Zabawy: Berek

Piwne Gry i Zabawy: Berek

Była ciuciubabka to nie może zabraknąć także gry w berka. Oczywiście w piwnej wersji. I oczywiście ponownie nie jest to gra dla dzieci, żeby było jasne.

 

Jak grać w piwnego berka? To bardzo proste. Bierzemy piłeczkę golfową lub monetę i nasze zadanie polega na tym, żeby niepostrzeżenie wrzucić ją do szklanki innej osoby.

 

Każdy kto został berkiem musi opróżnić swoją szklankę i upolować następną ofiarę.

 

Najlepiej kogoś z pełną szklanką 😉 jeśli nie trafisz do szklanki monetą lub piłeczką to za karę musisz wypić zawartość swojej szklanki. A jeśli zostaniesz przyłapany to masz dwa łyki kary.

 

Żeby zaangażować jak najwięcej graczy to najlepiej przyjąć, że nie ma oddawanek. Im więcej ludzi uda się zaangażować tym będzie weselej.

 

Miłej zabawy i nie przesadźcie z ilością.

 

Uwaga: Tekst nie powstał, by zachęcać kogokolwiek do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Ma na celu jedynie pokazać, jakie zabawy są praktykowane na całym świecie.

#PiwnaZabawa "berek" polega na wrzucaniu monety lub piłeczki golfowej do szklanki z napojem, jeśli się uda ta osoba staje się berkiem. Musi opróżnić szklankę i upolować następną ofiarę 😉 #piwnaGra

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej