Piwne Gry i Zabawy: Balansowanie

Piwne Gry i Zabawy: Balansowanie

Ta gra wymaga siły, umiejętności utrzymania równowagi, ale także planowania 😉 chociaż, po takim wstępie może się ona wydawać skomplikowana to jest bardzo prosta, obiecuję.

 

A co więcej, daje mnóstwo radości i dużo śmiechu w trakcie!

 

Ok, więc wszystko czego potrzeba na początku to dwóch graczy. Każdy z nich musi posiadać dwie nie otwarte puszki z piwem. Ale warto jest mieć ich więcej.

 

Kiedy masz już śmiałków wyznacz linię na podłodze. Najlepiej taśmą, szkoda malować flamastrem po parkiecie. Będzie to punkt startowy, za którym ustawią się gracze. 

 

Trzymając puszki w dłoniach muszą postawić je na ziemi.

 

Następnie muszą zacząć przesuwać puszki do przodu, jedna za drugą, nie przekraczając nogami wyznaczonej linii. Zadanie polega na tym, żeby ustawić puszkę jak najdalej się da.

 

W sumie proste prawda? Ale teraz najlepsze: zawodnik musi wrócić za linię startową nie dotykając podłogi rękami 🙂 musi być w stanie wrócić do punktu wyjścia podpierając się tylko jedną puszką.

 

Ta druga zostaje tam gdzie ją zostawił.

 

I to jest w tym wszystkim najtrudniejsze! Wygrywa ten kto postawi puszkę najdalej i zdoła wrócić. Za dotknięcie podłogi przewidziane są kary.

 

Jakie dokładnie? Niech to będzie wasza własna inwencja 🙂 

 

Dobrej zabawy i wszystko z głową!

 

Uwaga: Tekst nie powstał, by zachęcać kogokolwiek do spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Ma na celu jedynie pokazać, jakie zabawy są praktykowane na całym świecie.

#PiwnaZabawa "balansowanie" polega na przesuwaniu dwóch puszek piwa nie przekraczając nogami wyznaczonej linii. Jedną puszkę trzeba ustawić jak najdalej się da, z pomocą drugiej wrócić do pozycji wyjściowej 😉 #piwnaGra

Damian

Damian

Uczący się całe życie pasjonat chmielu i miłośnik stanu skrajnego wyczerpania.

Współzałożyciel strony szyszkachmielu.pl

Podaj Dalej